Apie programą

Spring – tai internetinė programa, skirta potrauminio streso sutrikimo simptomų mažinimui. Programa grįsta į darbą su trauminėmis patirtimis orientuotos kognityvinės elgesio terapijos principais. Naudodamiesi Spring klientai sužino daug naudingos informacijos apie potrauminį stresą ir kaip sau padėti bei mokosi įvairių naudingų savipagalbos technikų.

Spring sudaro 8 žingsniai:

Apie potrauminio streso sutrikimą 

Šis žingsnis padės jums geriau suprasti potrauminio streso simptomus. Daugiau sužinosite apie tai, kas gali sukelti potrauminį stresą. Taip pat galėsite geriau pažinti savo patiriamas potrauminio streso reakcijas ir kaip jos veikia jūsų gyvenimą.

Spring programa yra interaktyvi, informacija joje pateikiama ne tik tekstu, bet ir garso bei vaizdo įrašais. Programa sukurta taip, kad galėtumėte ja naudotis savo tempu, lanksčiai, prisiderinant prie gyvenimo būdo bei aplinkybių. Klientas gauna savo prisijungimą prie programos ir gali ja naudotis bet kuriuo jam patogiu metu ir bet kokioje vietoje (su interneto ryšiu). 

Šiuo metu Spring programa Lietuvoje nėra prieinama viešam naudojimui, tad Spring galėsite naudotis tik sutikdami dalyvauti ir programos tyrime. Moksliniame tyrime dalyvaujantiems asmenims naudojimasis Spring programa bus nemokamas

REGISTRUOTIS