Duomenų apsauga

Mokslinio tyrimo vykdymui gautas Vilniaus universiteto Psichologinių tyrimų atitikties mokslinių tyrimų etikai komiteto leidimas (Nr. 16 / (1.13 E) 250000-KT-33). 

Dalyvavimas Spring programoje ir moksliniame tyrime yra savanoriškas ir priklauso tik nuo paties asmens apsisprendimo. Sutikus dalyvauti tyrime, bus galima bet kuriuo tyrimo metu persigalvoti nepateikiant atsisakymo priežasties. 

Mes užtikriname jūsų atsakymų konfidencialumą. Mokslo darbuose ar praktinėse rekomendacijose bus skelbiami tik apibendrinti ir nuasmeninti tyrimo rezultatai, kurie neleis identifikuoti atskirų tyrimo dalyvių. Prie pateiktos tyrimo informacijos prieigą turės tik tyrėjai. Su tyrimu nesusiję asmenys neturės prieigos prie pateiktos informacijos ir negalės sužinoti apie dalyvių dalyvavimą tyrime. Spring programos kliento psichologas turės savo individualų prisijungimą prie specialios programos aplinkos, kur galės matyti savo kliento naudojimosi programa progresą bei programoje atliktas užduotis. Visai šiai pateiktai informacijai griežtai galioja psichologų darbo su klientais konfidencialumo taisyklės. 

Registruojantis į programą prašysime informacijos apie jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši kontaktinė informacija bus naudojama tik susisiekti su jumis tyrimo įgyvendinimo ir naudojimosi programa tikslais. Jūsų kontaktinė informacija bus griežtai saugoma. Pasibaigus tyrimui, jūsų kontaktinę informaciją panaikinsime.

Tyrimo metu surinkti duomenys bus tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų apsaugos įstatymą ir Vilniaus universiteto dokumentus: